Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор banesa,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: banesa | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 13:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan vo Cair - ul. Dzon Kenedi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 апр. 00:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3

Денес 14:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 13:02 Станови  ·  Гостивар

Jepet banes me qiraa - кирија

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
20 апр. 13:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan vo Cair - ul. Dzon Kenedi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 апр. 13:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан од 87м2 во Xhon Kenedi - Cair

109 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

SE P-RODAVA NOV Stan 110 m/2

850 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
16 апр. 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

Prodavam Stan 130 m/2 DUPLEX SO MEBEL

695 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
15 апр. 10:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava nov stan od 73m2 vo Premium Residence,Skopke

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 00:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 апр. 16:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ексклузивен стан достапен за изнајмување во East Gate Living

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 апр. 18:21 Станови  ·  Тетово

Banesa me qera Tetovë /apartments for rent

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
09 апр. 05:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Dvosoben stan na 9Kat

850 ЕУР

Број на соби: 3
07 апр. 00:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Banese e renovuar ne Cair afër Xhamisë së Çairit

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 20:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

BANES SHKUP VERI 103 M2 SHITET/ME QERA

115 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 апр. 10:52 Станови  ·  Струга

Se prodava nov stan od 73m2 vo Struga

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 апр. 16:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

Iznajmuvame stanovi-Jepet banesa me Qira

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
04 апр. 05:15 Станови  ·  Тетово

Banesa me qera / apartments for rent

300 ЕУР /

Број на соби: 3
29 мар. 21:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 мар. 16:26 Станови  ·  Тетово

Banesa me qera / Apartments for rent

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
27 мар. 09:41 Станови  ·  Гостивар

RiSi RiSi / SHITEN BANESA TEL 070 811 833

Број на соби: 3
23 мар. 11:18 Станови  ·  Гостивар

Banesa me qira - Se izdava stan

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
21 мар. 14:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shiten banesa

Број на соби: 3,5
Површина: 90
21 мар. 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banese

900 ЕУР

Број на соби: 4
21 мар. 13:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Shotet prona

450 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
21 мар. 13:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banesë

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
28 фев. 21:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banes luksoze te Vero Cair kati 7!

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
27 фев. 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

Shitet Banesa 65m/2 kat perdhes

58 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
25 фев. 19:18 Станови  ·  Тетово

Shitet banese ne katin e 1re

83 900 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
23 фев. 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banesë

70 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 фев. 11:23 Станови  ·  Гостивар

Stan 60m2 - Maleardi

Број на соби: 3,5
Површина: 60
17 фев. 02:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banesë

47 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 фев. 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shiten banesa Се продават станови

11 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 фев. 20:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banesë

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
15 фев. 19:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banesë

58 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 фев. 16:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
13 фев. 10:50 Станови  ·  Струга

Se prodava nov stan od 85m2 vo Struga

93 500 ЕУР

Број на соби: 3
07 фев. 19:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Shiten banesa në qendër të Tetovës

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
01 фев. 12:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

BANESA ME QIRA STANOVI POD NAEM

Број на соби: 2
Површина: 60
29 јан. 19:13 Станови  ·  Куманово

Shitet banesa

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
28 јан. 07:19 Станови  ·  Тетово

global partner

Број на соби: 3
23 јан. 09:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

banes me qira

Број на соби: 3
Површина: 90
11 јан. 15:37 Станови  ·  Гостивар

Shitet Banesa prej 107-m2 kaT 2 Male ardi 750-e2

Број на соби: 4
11 јан. 15:16 Станови  ·  Гостивар

Shitet banesa prej 57-m2 Garaza 16-m2 KAT 6"

59 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 јан. 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stanovi vo gradba vo Cair od 56m2 do 120m2

Број на соби: 3
Површина: 120
10 јан. 21:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

shiten banesa ne qender te Tetoves

Број на соби: 3
10 јан. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

SHITET Banesa 126м/2

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување banesa | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации