Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор grcija,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: grcija | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 14:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Nea Moudania-Grcija

120 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 окт. 22:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

GRCIJA: VO PEREA SE PRODAVA EXTRA LUX DUPLEX; POGLED NA MORE

210 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 јул. 15:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

IZDAVAM SUPER APARTMAN VO KALIKRATIA 1 SPALNA

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 јул. 12:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac za gradba vo Grcija Muries 250m od more

150 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Површина: 100
23 јун. 01:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodazba na stan vo Grcija (Litohoro)

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 јун. 20:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Grcija-Izdavam apartamani -neos marmaras-sitonia

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
20 јун. 06:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Super apartman Dionisiou Grcija 60m2 2 spalni

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
17 јун. 19:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam Kuka vo Gerakini Grcija 18Om2

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
17 јун. 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PLAC ZA GRADBA MUDANIA PORTARIA GRCIJA 370m2

75 000 ЕУР

Број на соби: > 10
29 мај 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman Dionisiou Muries 90m2 pogled na more

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 мај 16:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Grcija

98 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
03 мај 23:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman vo Kriopigi Grcija 65m2 so 2 spalni sobi

92 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 мај 23:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM MEZONETA PEFKOHORI GRCIJA 105m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 мај 23:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Apartman vo Nea Mudania Grcija od 45m2

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 мај 23:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

MEZONETA VO HANIOTI GRCIJA 85m2

175 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 мај 23:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apartman vo Flogita Grcija od 46m2

79 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
23 апр. 22:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mezoneta vo Paliuri 85m2 so 2 spalni i bazen

153 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 22:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Nea Skioni Grcija 150m2 blizu more

235 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
03 апр. 22:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman Kalitea Grcija od 55m2 blizu do more

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 мар. 00:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Nea Skioni Grcija vednas do more od 120m2

165 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 120
07 мар. 23:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicna mezoneta vo Pefkohori Grcija 145000evra

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
05 мар. 19:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman od 60m2 vo Pefkohori Grcija

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
28 фев. 11:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen plac so pogled na more Lutra 4010m2

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
27 фев. 22:38 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Grcija

98 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
25 фев. 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Grcija

49 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
22 фев. 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam preubav apartman Hanioti Grcija za sezona

6 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
22 фев. 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman vo Mola kaliva Grcija za sezona

4 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 фев. 09:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman Perea Grcija 20m od more

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
07 фев. 00:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

IZDAVAM STUDIO 27m2 POLIHRONO GRCIJA SEZONA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
06 фев. 23:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam apartman vo Polihrono 46m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 фев. 18:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac za gradba vo centarot na Polihrono Grcija

250 000 ЕУР

Број на соби: 1
26 јан. 00:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman vo Nea Potidea Grcija 55m2

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 јан. 15:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman vo Pefkohori Grcija 50m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
16 дек. 19:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Odlicen apartman vo Siviri Grcija od 60m2

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
12 дек. 16:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Nea Skioni Grcija vo prv red do more 100m2

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
06 дек. 18:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka vo Nea Skioni Grcija so pogled na more

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
16 ноем. 16:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka Grcija Dionisiou beach 156m2

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 ноем. 16:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmanv o Lutra Grcija 69m2 so pogled na more

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 ноем. 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman vo Lerisos od 65m2 vo 1 red do more

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 ноем. 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman vo Nea Irakli Grcija od 50m2 blizu more

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
14 ноем. 16:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Super apartman Nea Folgita 100m2 3 spalni

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
10 ноем. 20:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KUKA AFITOS GRCIJA 124m2 SO POGLED NA MORE

365 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 ноем. 23:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM KUKA VO PEFKOHORI GRCIJA 200m2

400 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
14 окт. 19:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman vo Nea Flogita Grcija 65m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 септ. 16:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM EDINECNA KUKA VO DIONOSIOU 160m2 do more

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
03 септ. 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

VILA VO SANI BEACH GRCIJA 200m2

1 250 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
01 септ. 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova kuka so pogled na more 140m2 Lutra Grcija

290 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
22 авг. 18:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava apartman vo Grcija

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
16 авг. 15:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Preubava nova kuka vo Nea Skioni Grcija 165m2 do more

450 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 авг. 23:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mezoneta Grcija Pajuri prv red do more 110m2

350 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување grcija | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

grcija grcija grcija grcija grcija grcija grcija grcija Grcija grcija

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации