Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan pod kirija,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan pod kirija | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мај 15:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Stan pod kirija vo naselba Butel

Број на соби: 3
05 мај 20:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan pod kirija

Број на соби: 3
05 апр. 11:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan pod kirija vo Hrom

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
16 мар. 16:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA STAN POD KIRIJA

Број на соби: 2,5
31 дек. 17:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan pod kirija

Број на соби: 4
16 дек. 13:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Baram stan pod kirija

13 дек. 02:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan

Број на соби: 3,5
Површина: 80
11 дек. 02:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan

Број на соби: 4
Површина: 80
05 дек. 16:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pod kirija ednosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 60
21 ноем. 13:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Barame stan

19 ноем. 05:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Izdavam stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
17 ноем. 12:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan pod kirija vo Zelezara

Број на соби: 3
27 септ. 09:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava stan

Број на соби: 3
18 авг. 21:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavam Stan pod kirija

Број на соби: 2
08 авг. 10:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava stan vo Gorce

Број на соби: 3
07 авг. 14:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava stan od 85m2

Број на соби: 3
06 јул. 15:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan pod kirija

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
30 мај 22:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pod kirija vo Cair!

Број на соби: 1
22 мај 22:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pod kirija Cair

Број на соби: 2
Површина: 60
09 јан. 10:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pod kirija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
18 ноем. 20:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se bara stan pod kirija.

25 окт. 23:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava

Број на соби: 3
01 окт. 12:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan pod kirija

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 септ. 08:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
23 авг. 13:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se bara stan pod kirija

18 авг. 23:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se dava pod kirija

Број на соби: 2
10 авг. 19:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA STAN POD KIRIJA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 авг. 01:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Izdavam Stan pod kirija vo naselba Cair

Број на соби: 3
04 авг. 01:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava Stan pod kirija vo naselba Cair

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 јул. 22:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Izdavam stan pod kirija Jajapasha

Број на соби: 2
15 мај 09:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan za iznajmuvanje / izdavanje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 апр. 15:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva dvosoben stan vo City Garden Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 мар. 21:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pod kirija po najpovolna cena

Број на соби: 3
15 јан. 03:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za podolg period

12 јан. 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

izdavam stan po kirija namesten

17 000 МКД

Број на соби: 2
29 ноем. 13:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
28 ноем. 10:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo strog Centar

300 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 01:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava

Број на соби: 3
Површина: 70
15 септ. 00:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Kapistec na ul. Kozara

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan pod kirija | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации