Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 јул. 18:43 Станови  ·  Свети Николе

Se izdaba stan

Број на соби: 3
15 јул. 14:59 Станови  ·  Свети Николе

Prenokiste

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
27 апр. 20:52 Станови  ·  Свети Николе

Izdavam garsonjera Centar vo kulata Sv. Nikole - POVOLNO -

Број на соби: 1,5
17 јул. 21:21 Станови  ·  Свети Николе

Prodavam garsonjera Centar vo kulata Sv. Nikole

Број на соби: 1,5
13 јул. 15:10 Станови  ·  Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

33 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 апр. 19:55 Станови  ·  Свети Николе

Nokevaliste Slavej

Број на соби: 1
Површина: 40
20 мар. 16:07 Станови  ·  Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
20 јул. 15:55 Станови  ·  Свети Николе

Stan od 60m2 vo Sveti Nikole

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
20 јул. 00:24 Станови  ·  Свети Николе

Stan za iznajmuvanje

29 ноем. 17:17 Станови  ·  Свети Николе

Dvosoben stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 2
Површина: 60
27 јул. 07:53 Станови  ·  Свети Николе

Stan od 65 m2 vo Sveti Nikole do Puze

Број на соби: 2
11 јун. 09:11 Станови  ·  Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
13 јан. 03:27 Станови  ·  Свети Николе

Stan od 50m2 vo Sveti Nikole itno

18 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
30 авг. 16:53 Станови  ·  Свети Николе

Stan vo naselba Liska

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 апр. 10:27 Станови  ·  Свети Николе

Stan od 62m2 vo Sveti Nikole moze zamena

Број на соби: 2,5
09 ноем. 12:48 Станови  ·  Свети Николе

Stan 50m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
Површина: 50
29 мај 13:04 Станови  ·  Свети Николе

Garsonjera vo Centar

14 000 ЕУР

Број на соби: 1
27 мар. 23:33 Станови  ·  Свети Николе

BARAM STAN ILI SPRAT POD NAEM

17 мар. 17:09 Станови  ·  Свети Николе

SE IZDAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 1

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
21 фев. 16:28 Станови  ·  Свети Николе

Stan od 48m2 vo Karakanski Bavci Sveti Nikole

Број на соби: 2,5
20 мар. 19:49 Станови  ·  Свети Николе

STAN OD 52m2 VO SVETI NIKOLE

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации