Македонски | Shqip | English |

Денес 13:06 Станови , Велес

Stan vo Veles

24 000 ЕУР

Број на соби: 1
04 дек. 18:26 Станови , Велес

Stan od 38m2 vo Veles

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 ноем. 21:36 Станови , Велес

Se izdava stan od 35m2

4 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
27 ноем. 13:26 Станови , Велес

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN 70m2 CENTAR INTERNACIONAL

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
26 ноем. 13:33 Станови , Велес

Se iznajmuva namesten stan vo Veles

Број на соби: 1,5
Површина: 40
25 ноем. 21:03 Станови , Велес

Se izdava stan vo Veles

Број на соби: 1,5
Површина: 40
11 ноем. 21:45 Станови , Велес

Se iznajmuva garsonjera

Број на соби: 1
17 окт. 18:56 Станови , Велес

Stan za deloven prostor

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 окт. 18:18 Станови , Велес

Stan od 58 m2 do Miselinko

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 09:11 Станови , Велес

Nov stan od 63m2 na top lokacija

39 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
27 јул. 08:01 Станови , Велес

SE IZDAVA STAN VO CENTAR-INTERNACIONAL. CENA 200e.

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
21 јул. 23:50 Станови , Велес

Novi stanovi

800 ЕУР

Број на соби: 1
16 јул. 20:17 Станови , Велес

TROSOBEN PROSIREN STAN ITNO

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
16 јул. 19:42 Станови , Велес

PREKRASEN STAN VO VELES

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
08 јул. 16:21 Станови , Велес

ODLICEN STAN NA EZERO MLADOST

Број на соби: 2
Површина: 90
18 јун. 19:14 Станови , Велес

Se izdava stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
02 јун. 09:39 Станови , Велес

Stan od 40m2 vo Veles

21 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
24 мај 11:08 Станови , Велес

Stan vo kompleks Uzus

27 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 мај 13:54 Станови , Велес

Dvosoben stan od 54m2 vo Veles

Број на соби: 2
Кон почеток