Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Викендици | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Викендици,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Викендици | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 авг. 17:42 Викендици  ·  Македонски Брод

prodavam

22 000 ЕУР

17 апр. 16:53 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikend kuka na ezero Kozjak

28 фев. 04:29 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica na Kozjak pod manastirot

8 300 ЕУР Намалена цена

21 фев. 22:40 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica na ezero Kozjak

17 дек. 13:48 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica na Kozjak pod manastirot

7 700 ЕУР

30 ноем. 05:52 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikend kuka ezero Kozjak

29 ноем. 09:12 Викендици  ·  Македонски Брод

Kuka od 150m2 vo Makedonski Brod

80 000 ЕУР

08 ноем. 16:06 Викендици  ·  Македонски Брод

PRODAVAM VIKENDICA NA EZERO KOZJAK

10 500 ЕУР

04 апр. 00:13 Викендици  ·  Македонски Брод

Plac pokraj ezero Kozjak

8 500 ЕУР

07 ноем. 23:45 Викендици  ·  Македонски Брод

Osnova za vikendicka prv red Ezero Kozjak

23 000 ЕУР

20 фев. 19:40 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica vo selo Trebovle

10 000 ЕУР

31 дек. 01:18 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikend kuka vo M Brod

20 окт. 22:21 Викендици  ·  Македонски Брод

Plac so osnova za vikendica na ezero Kozjak

25 000 ЕУР

01 јун. 21:28 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikend kuka vo Belica

01 апр. 12:25 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikend kuka vo Makedonski Brod

05 фев. 17:01 Викендици  ·  Македонски Брод

VIKENDICA I PLAC NA EZERO KOZJAK

13 јан. 12:26 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica vo Belica

18 окт. 18:52 Викендици  ·  Македонски Брод

Novoizgradna vikendica vo Makedonski Brod

10 000 ЕУР

29 септ. 22:07 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica vo Belica

12 авг. 15:55 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica i plac na ezeroto Kozjak Makedonski Brod

10 авг. 18:33 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica vo Belica

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Викендици на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Викендици | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации