Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Изнајмување и продажба на апартмани и студиа во странство

Погледнете ги сите огласи за продажба, купување и изнајмување на апартмани и студиа, и друг вид на сместување во соседните туристички земји како Грција, Албанија, Бугарија, Србија и Црна Гора. Апартмани Грција, летување во апартмани во Албанија, зимски одмор во апартмани во Банско...голема понуда на апартмани и студиа за изнајмување и продажба во странство, секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.

21 фев. 15:59
Линк
Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kamp vo Grcija

9 200 ЕУР Намалена цена

21 фев. 16:01
Линк
Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kamp vo Grcija

9 200 ЕУР Намалена цена


21 фев. 16:01
Линк
Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kamp vo Grcija

9 200 ЕУР Намалена цена

21 фев. 15:59
Линк
Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kamp vo Grcija

9 200 ЕУР Намалена цена

12 фев. 19:59 Во странство  ·  Куманово

Apartman vo Polihrono, Grcija

23 ноем. 10:21 Во странство  ·  Скопjе  ·  Скопје

Visionapartments

05 ноем. 22:41 Во странство  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodavaat apartmani i studia

45 000 ЕУР

05 ноем. 18:49 Во странство  ·  Скопjе  ·  Центар

Grcija apartmani i studia

45 000 ЕУР

02 ноем. 20:06 Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам куќа на море во Грција

220 000 ЕУР

02 ноем. 06:07 Во странство  ·  Куманово

Izdajem smestaj Sokobanja

29 окт. 11:31 Во странство  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA STAN VO SOLUN

185 000 ЕУР

21 окт. 13:33 Агенција за недвижности Во странство  ·  Тетово

SHTEPIJA SHITET

1 ЕУР

04 окт. 13:12 Во странство  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава апартман во Грција

56 000 ЕУР

30 септ. 10:57 Агенција за недвижности Во странство  ·  Тетово

BANESA SHITET

1 100 ЕУР

23 јул. 19:07 Во странство  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prekrasen apartman nov Polihrono 50m2

89 000 ЕУР

10 јул. 12:39 Во странство  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Perea- apartman prv red so neogranicen pogled

195 000 ЕУР

25 јун. 23:39 Во странство  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Rabotnici za Germanija

05 јун. 13:06 Во странство  ·  Охрид

Se izdava stan vo Saranda Albanija

02 јун. 16:11 Во странство  ·  Куманово

Apartman vo Soko Banja

01 јун. 22:46 Во странство  ·  Охрид

Apartmani vo Albanija

25 мај 12:39 Во странство  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se kupuva apartman

14 мај 01:38 Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Sofia

295 000 ЕУР

03 мај 20:59 Во странство  ·  Кичево

Goes 625imax

5 000 ЕУР

13 апр. 11:52 Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartmana Kopaonik Srbija

45 000 ЕУР

Огласување на апартмани и студиа во странство


Оваа категорија од сајтот е специјално наменета за огласување на различен вид на сместување надвор од границите на државава. Апартмани и студиа, како и друг вид на сместување и/или недвижности се огласуваат за продавање, купување или изнајмување. Без разлика дали сте заинтересирани за сместување во некој од добро познатите летни туристички места, или зимско спортско рекреативни центри, на Пазар3 имате можност да го резервирате Вашиот следен одмор.Голем број на физички лица, агенции за недвижности и туристички агенции огласуваат апартмани и студиа за продажба или изнајмување во познатите туристички места како Халкидики, Копаоник, Будва, Банско, Ксамил, и многу други.Грција приватно огласување


Голем избор на апартмани и студиа во Грција, првиот избор за летен одмор на голем број на луѓе. Најдете го Вашето идеално сместување, и сместете се во апартмани или студиа. Се продаваат и изнајмуваат апартмани и студиа во Неа Мудања, Фурка, Сивири, Неа Флогита, Пефкохори, Ханиоти и други атрактивни туристички места на Халкидики.Апартмани Албанија


Албанија е место идеално за Вашиот летен одмор, поради егзотичните плажи и пристапните цени за изнајмување на апартмани и студиа.


На Пазар3 може да најдете апартмани и студиа во Валона, Драч, Саранда, Поградец и други места низ Албанија.


Освен Грција и Албанија, апартмани и студиа се продаваат и изнајмуваат и во Црна Гора, Бугарија, Србија и Хрватска.Огласување на Вашите апартмани и студиа


Дали поседувате апартмани и студиа кои ги изнајмувате на туристи во странство?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги изнајмувате онлајн, преку Пазар3. Издавањето на апартмани и студиа на Пазар3 е многу едноставно.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за апартмани и студиа што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој издава апартмани и студиа на иста локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на апартмани и студиа - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации