Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Изнајмување и продажба на апартмани и студиа во странство

Погледнете ги сите огласи за продажба, купување и изнајмување на апартмани и студиа, и друг вид на сместување во соседните туристички земји како Грција, Албанија, Бугарија, Србија и Црна Гора. Апартмани Грција, летување во апартмани во Албанија, зимски одмор во апартмани во Банско...голема понуда на апартмани и студиа за изнајмување и продажба во странство, секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.

Огласување на апартмани и студиа во странство


Оваа категорија од сајтот е специјално наменета за огласување на различен вид на сместување надвор од границите на државава. Апартмани и студиа, како и друг вид на сместување и/или недвижности се огласуваат за продавање, купување или изнајмување. Без разлика дали сте заинтересирани за сместување во некој од добро познатите летни туристички места, или зимско спортско рекреативни центри, на Пазар3 имате можност да го резервирате Вашиот следен одмор.Голем број на физички лица, агенции за недвижности и туристички агенции огласуваат апартмани и студиа за продажба или изнајмување во познатите туристички места како Халкидики, Копаоник, Будва, Банско, Ксамил, и многу други.Грција приватно огласување


Голем избор на апартмани и студиа во Грција, првиот избор за летен одмор на голем број на луѓе. Најдете го Вашето идеално сместување, и сместете се во апартмани или студиа. Се продаваат и изнајмуваат апартмани и студиа во Неа Мудања, Фурка, Сивири, Неа Флогита, Пефкохори, Ханиоти и други атрактивни туристички места на Халкидики.Апартмани Албанија


Албанија е место идеално за Вашиот летен одмор, поради егзотичните плажи и пристапните цени за изнајмување на апартмани и студиа.


На Пазар3 може да најдете апартмани и студиа во Валона, Драч, Саранда, Поградец и други места низ Албанија.


Освен Грција и Албанија, апартмани и студиа се продаваат и изнајмуваат и во Црна Гора, Бугарија, Србија и Хрватска.Огласување на Вашите апартмани и студиа


Дали поседувате апартмани и студиа кои ги изнајмувате на туристи во странство?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги изнајмувате онлајн, преку Пазар3. Издавањето на апартмани и студиа на Пазар3 е многу едноставно.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за апартмани и студиа што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој издава апартмани и студиа на иста локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на апартмани и студиа - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации