Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 164 2.5 td

1 000 EUR

Shitet nga: adem 01 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 164
se prodava alfa romeo 164 td full oprema sega registrirano
Leaflet
Në fillim