Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 658
Audi , 4919
BMW , 5031
Chevrolet , 125
Chrysler , 84
Citroën , 1253
Corvette , 1
Dacia , 46
Daewoo , 193
Daihatsu , 22
Dodge , 35
Fiat , 1338
Ford , 2134
Honda , 271
Hyundai , 414
Isuzu , 3
Jaguar , 57
Jeep , 147
Kia , 255
Lada , 47
Lancia , 89
Land Rover , 269
Lexus , 18
Lincoln , 4
Mazda , 379
Mercedes-Benz , 6525
MG , 1
MINI , 124
Mitsubishi , 201
Nissan , 355
Opel , 4315
Peugeot , 2033
Piaggio , 1
Porsche , 77
Proton , 2
Renault , 1969
Rover , 160
Saab , 43
Seat , 1286
Škoda , 411
Smart , 33
Ssangyong , 38
Subaru , 17
Suzuki , 74
Tata , 4
Toyota , 377
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 9994
Volvo , 235
Wartburg , 2
Yugo , 15
Zastava , 13

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 21:43
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kërçovë

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 19:26
Linku:
Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup  ·  Karposh

Honda Civic 1.4 benzin/plin

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se Prodava Peugeot/Pezo 206 1.9d full oprema

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi Sline SPORTBACK

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Opel astra vo odlicna sostojba

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dellçevë

Volkswagen Caddy maxi 2014 g

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kumanovë

Se prodava

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Honda civic 2.2 i cdti 2007 god reg so full oprema CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 Vetura  ·  Kia  ·  Optima  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA OPTIMA 1.7CRDi 136hp 2013g ������������

14 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:54
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Audi a4 2.0 tdi 110kw 150

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nissan Juke 1.5dci 81kw 2011g

9 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:48 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Punto Evo 1.3 multijet Dynamic 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

POLO 1.2 benzin BEZ VLOZUVANJA

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A6 3.0 TDI 214hp

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup

PEUGEOT 308 FUL OPR 2011 1.6 HDI 82 KW

4 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 6 2.0TDI DSG HIGHLINE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Продавам PEUGEOT 307 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:29 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Veles

BMW F30-2.0D-Facelift-2015 god

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:11 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.2i 55KW NAVI AUTO KODEKS

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:04
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON FR 2.0 2013

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:54 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shtip

Одлично зачуван C5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:54
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.6 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24
Linku:
Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Toyota Aygo

3 100 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW E60 525d Automatic

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:33 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW E60 525d Automatic

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам Renault Scenic 1.9 2000 EUR

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi A3 1.6 TDI Ultra (S-Tronic)

14 290 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:35 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Strumicë

BMW 520D 2007

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:30 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 2.0TDI 16V 177KS 9DSG TRONIK BESPREKORNA SOSTOJBA-13

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:23 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2011g!

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2013g

5 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Koçan

Audi A7 3.0 Quattro 245ks Matrixx

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 12:04 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 11:25 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Kumanovë

Porsche Cayenne Quattro 245ps 8 brzini 2012

30 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Shkup  ·  Ilinden

Volvo V40 D2 1.6 Dizel 6 brzini 2014 godina Unikatno vozilo

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:04 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Aircross 1.8 DID 4+4 dizel 110 kw

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:53 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw x3 2.0 d Xdrive reg cela god inter guma

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione