Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

audi a4 2.5 tdi

1 670 EUR

Shitet nga: Ace Sandev 17 Shk 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
se prodava audi a4 2,5 tdi dobar motor racen menuvac 6 brzini klimatronik
Ace Sandev
077814426
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione