Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 4
S-modele , 38
TT , 68
100 , 23
200 , 3
80 , 91
90 , 1
A1 , 12
A2 , 60
A3 , 1590
A4 , 2806
A5 , 337
A6 , 1863
A7 , 132
A8 , 254
Allroad , 32
Cabriolet , 8
e-tron , 4
Q3 , 49
Q5 , 135
Q7 , 207
QUATTRO , 13
R8 , 3
RSQ3 , 1
SQ5 , 3
TT , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Pri 10:37
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 18:30
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Kumanovë

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:49
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A3 се продава

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 06:00 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS REG 03 2025 MAX SOCUVANA SO FULL OPR

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kërçovë

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:02 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI A3 1.6 TDI

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Shtip

Audi SQ5 2016/2017

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:51 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kërçovë

Audi A4 2.0 TDI QUATTRO 2012/13 automatic

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:10 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A5 2.0/213ks

12 700 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:01
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Strugë

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A7 3.0 TDI (245Ps) S-LINE 2012‘’Go QUATRO S-TRONIK FUL

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI Quattro "S-LINE" "Automatik" TOP SOSTOJBA

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE "Automatik" TOP SOSTOJBA ����

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q7 3.0 TDI(239Ps) QUATTRO "TOP SOSTOJBA"

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A6 2.0 TDI 163KS automatik- ekstra

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:25 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi a4 2013god redizajn

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:48 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A3 Sline

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:50 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A6- 50 TDI- 2020

31 999 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 00:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A3 1.6 TDI FACELIFT REGISTRIRAN/SERVISIRAN 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 23:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Gostivar

AUDI Q3 2.0 TDI S_TRONIK QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 23:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Gostivar

AUDI A1 SPORTBACK 1.6 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 20:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:03 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup

Audi Q5 2.0 TDI

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

AUDI A5 2.0 TDI 190 KS 3X S-LINE MATRIX DIGITAL - 20.MT Auto

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 18:53 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q3 35TDI 150KS 2020g S-TRONIC

29 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 18:53 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q2 35TDI 150KS 2021g FACELIFT DESIGN LUXE

23 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 18:51 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-Tronic 2020g FACELIFT

22 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 17:27 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 14:33 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Otkup vozila sekakva sostojba

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Pri 13:30 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 02:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Audi a3 1.9 tdi 2001 - socuvano

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 21:06 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kumanovë

Se prodava audi a6redizajn karavan 174hp 2.0

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 19:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Manastir

AUDI A6 TDI ULTRA

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 18:30
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Kumanovë

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 17:41 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavadar  ·  Demir Kapi

Audi Q7 3.0 TDI

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 17:37 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1 9TDI 77KW 2007GOD NE E OD UVOZ.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
13 Pri 17:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kratovë

Audi A3 Sportback 1.5 TFSI

17 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 17:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Saraj

Audi A5 30TDI Facelift

34 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 16:34 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Saraj

se prodava

1 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 16:10
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 15:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI AUTOMATIC PANORAMA LED 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:51 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 12:45
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Centar

Audi Q3 unikatna

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 12:39
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO S LINE AUTOMATIK - NEUVEZUVAN

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S-TRONIC 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione