Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Audi A4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A4 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 17:40
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-LINE 2019g

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:14
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 REDIZAJN FABRIKA 2012 GOD 2.0 TDI

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

Audi A4 S-Line 2.0 tdi 103kw 140ks 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 3.5 TDI-S LINE,FULL,LED,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:07 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

20 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 09:22 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi S-Tronic AutoMilano

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 08:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A4 B8 MODEL 2.0 TDI 2009 GOD PRV SOPSTVENIK

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 16:14
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 12:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 S-LINE 2.7 TDI.Automatic.AVTO NIKI.FULL.

8 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 16:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A4 2010 2.0 TDI 100 Kw 136Hp

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI AUTOMATIC PANORAMA LED 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kërçovë

Audi A4 2.0 TDI QUATTRO 2012/13 automatic

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kumanovë

AUDI A4 2.0 TDI - (2008/09) - 150hp

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:40 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-LINE 2019g

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 06:00 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS REG 03 2025 MAX SOCUVANA SO FULL OPR

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 07:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi a4 2013god redizajn

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 18:51 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-Tronic 2020g FACELIFT

22 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 11:52 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi A4 2.5 TDI 120kw/163кс

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A4 2.0 tdi 143 ks S line

7 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 09:55 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Polo 1.2 TDI 75ks Bluemotion

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 09:53 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 B8 2.0 TDi 143ks Elegance

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 22:06 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4, 2013g, 2.0tdi, 120ks, perfektna sostojba

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 16:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Probishtip

Audi A4 B6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 17:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

AUDI A4 S-Line 2.7 TDI Automatic

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 11:31 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 06:45 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 B8 MODEL 2.0 TDI 2009 GOD PRV SOPSTVENIK

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Probishtip

AUDI A4 1.9 tdi 116ks

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 21:15 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A4 2.0 TDI 110 kw 150ks AUTOMATIC DSG S Line

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 12:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë

AUDI A4 2.0 TDI 105kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 10:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Resnjë

AUDI A4 2.0 TDI 143KS S-LINE 2009 GOD

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS LED NAVO XENON NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 22:24 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 B8 2008 2.0 143ks so led zamena za pokratko auto

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:39 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi a4 2008

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:38 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi b8 a4 2.7 TDİ

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 14:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 19:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Çair

Audi A4 b7

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 07:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Negotinë

Audi A4 2008 2.0 143konja

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 15:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 2.0 TDI Attraction

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI LED XENON NAVIGACIJA 09

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 22:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

Audi A4b5 1.9 116ps 2000g

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 23:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shtip

Audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 16:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

audi a4 2008 automatik 2.0

10 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 16:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

Audi a4 2.0 TDI automatik

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 11:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Radovisht

Audi A4 2.0tdi 177ps quattro

1 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 04:48 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë

Audi a4

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 02:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

audi a4 2.0 TDI automatik

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:03 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4 2.0TDi 143ks BI-XENON 6brzini *MOZNOST NA RATI* 2010

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 23:10 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gostivar

AUDI A4 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A4 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione