Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kia Carnival -05

2 300 EUR

Shitet nga: Rbert 09 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Kia
Modeli
Carnival
Se prodava Kia Carnival 2005 godina 2.9d registrirana kolata e vo odlicna sosotojba POSLEDNA CENA 2300 evra
Leaflet
Në fillim