Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover Freelander -01

2 300 EUR

Shitet nga: srecko 11 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Land Rover
se prodava Land Rover Freelander
Leaflet
Në fillim