Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1026
Audi , 6215
BMW , 6158
Cadillac , 2
Chevrolet , 227
Chrysler , 103
Citroën , 1976
Corvette , 1
Dacia , 69
Daewoo , 338
Daihatsu , 33
Dodge , 51
Fiat , 2245
Ford , 3256
Honda , 390
Hummer , 1
Hyundai , 672
Infiniti , 1
Isuzu , 6
Jaguar , 85
Jeep , 221
Kia , 418
Lada , 81
Lancia , 123
Land Rover , 366
Lexus , 25
Lincoln , 7
Maserati , 2
Mazda , 574
Mercedes-Benz , 7809
MG , 1
MINI , 224
Mitsubishi , 295
Nissan , 537
Opel , 6548
Peugeot , 3160
Piaggio , 1
Pontiac , 1
Porsche , 104
Proton , 2
Renault , 3078
Rover , 197
Saab , 57
Seat , 1954
Škoda , 644
Smart , 106
Ssangyong , 61
Subaru , 25
Suzuki , 172
Tata , 5
Toyota , 607
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13158
Volvo , 321
Wartburg , 3
Yugo , 48
Zastava , 27

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:14
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 23:14
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kumanovë

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 11:28
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Kumanovë

Opel Agila B 1.2 Benzin 63 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 19:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Otkup na vozila

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 1.4 benzin

6 050 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Kumanovë

Honda Jazz 1.2 benzin 57kw SWISS STAKLO CUVANO

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:35 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Ka

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.5DCI DYNAMIC-13

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-2011-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 3 1.9 2.000 eur.

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Strumicë

Fiat Croma

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34
Линк
Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Mazda 6

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:27 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:41 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2.0 dci 150ks Ne e od uvoz - Top sostojba

7 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROËN BERLINGO 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.4.1.4.BENZIN.99 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

1 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Karposh

TOURAN.2.0.TDI.6.BRZINI 04.GOD.KLIMA.7.SEDISTA.FULL

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

AUDI A5 2.0TDI FACELIVT CABRIO-13

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:04 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:54
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Tetovë

CITROEN C5 1.6 E-HDI 84kw AVTOMATIK REG. 2012g. "AVTOCENTAR"

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Tetovë

OPEL FRONTERA A 2.0i 85kw 4x4 A-Test Plin 94god "AVTOCENTAR"

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Ohër

Peugeot 5008 2.0 HDi automatic 7 седишта

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 1.6tdi 120ks.16g.

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24
Линк
Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup

HONDA CIVIC 1.4 IS

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:24 Vetura  ·  Fiat  ·  500C  ·  Shtip

FIAT 500 c 1.2 8V

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:10 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Bmw e90 320d - 179.000 km

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:09 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Audi a7 3.0tfsi 400hp

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tetovë

Honda Civic EP1 - 05 - 1.4 - 66kw 90ks

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4- MOTION

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A6/C6 2.7 tdi V6 FACELIFT 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peugeot 307 2.0 hdi 2005g registrirano ful opremeno

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL Corsa 1.4

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi

12 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Ohër

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Resnjë

Mercedes-Benz A Class A 180cdi BlueEfficiency style

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 530D 2011

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ohër

Peugeot 308 1.6 HDi 120 ks, 2016 god.

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione