Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA

Shitet nga: rego 14 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
PRODAVAM OPEL VEKTRA CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Në fillim