Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Kangoo 1.9 dizel

1 600 EUR

Shitet nga: Dimitar 06 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Napraven kompleten servis novi gumi registrirano do 2.2019
Dimitar
071266602
Leaflet
Në fillim