Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT MEGANE 1,5DCI 60 KW -04 ELIT AUTO

2 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ELIT AUTO SRL 29 Sht 23:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ELIT AUTO SRL
AUDI A3 20TDI SPORTBACK -06 ELIT AUTO 5 800 ЕУР
VW GOLF 1,9TDI 105KS -04  ELIT AUTO 5 200 ЕУР
CITROEN XSARA PICASSO 1,6HDI 90KS -07 3 400 ЕУР
OPEL ASTRA 1,7CDTI -03 KLIMATRONIC ELIT AUTO 2 700 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
RENAULT MEGANE 1,5DCI 60KW 82KS CISTO NOV SO POMINATI 170OOOKM SO FULL OPREMA
-KLIMA
-EL.STAKLA
-EL.OGLEDALA
-CENTRALNO
-DVE KARTICI
-8XAIR BEG
-CD RADIO
-SENZOR ZA DOZD
-SENZOR ZA SVETLA
-KOZEN VOLAN
-NOVI GUMI
-I DRUGA OPREMA
-VOZILOTO E DONESENO OD ITALIJA
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO PREVEDENI DOKUMENTI
-BEZ ZAMENI
IMAME GOLEM IZBOR NA VOZILA
-BMW 320D,330D,525D,530D
-MERCEDES C2OO,C220,C270,E220,E270CDI
-VW GOLF,PASSAT,POLO,LUPO,SARAN
-AUDI A2,A3,A4,A6
-OPEL ASTRA,ZAFIRA,CORSA,VECTRA
-FORD FOKUS,FIESTA,MONDEO
-PEUGEOT 206,307,407
-FIAT PUNTO,BRAVO,STILO
-CITROEN C1,C2,C3,C4
-SEAT LEON,IBIZA,AROSA,TOLEDO
-TOYOTA RAV4,YARIS
-SITE KOLI SE SO FULL OPREMA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
---ELIT AUTO SRL AUTO PLAC
ELIT AUTO SRL
DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBOLI OD ITALIJA
Visit our store page
ul.vardarska br.15 kriva palanka Show on the map
078 328 514, 078 297 423
https://ELIT AUTO SRL
Leaflet
ELIT AUTO SRL
OPEL ASTRA GTC COSMO 1.7CDTI 125KS -08 4 600 ЕУР
TOYOTA RAV4 2,0 D4D -03 4X4 ELIT AUTO 5 300 ЕУР
ALFA ROMEO 147 1,9JTD M-JET 120KS -07 2 600 ЕУР
OPEL ASTRA 1,9CDTI 120KS COSMO 4 200 ЕУР
Në fillim