Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Renault Megane

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Megane | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 08:58 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 6M/T LIMITED 110.000KM 2018G

11 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:56 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.0 TCI 115KS 6MT SEDAN 2021G 50.000KM!

14 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS SDN 2017G 76.000KM!

12 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:33 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Manastir

Reno megan

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:04 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE II 1.9 dci 120 ks

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:48 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Renault Megane GT Line 1.5DCI

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:39 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Manastir

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--REDIZAJN-MODEL 2011--NOVO VOZILO

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
20 Pri 12:26
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Çair

Renaul Megane 2008 1.9 Dci Avtomatik

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 11:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 2 Sedan 1.9 dci

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:23 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

10 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 15:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

RENAULT MEGANE CABRIO

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
17 Pri 21:06 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Ilinden

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:22 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Koçan

RENAULT MEGANE 3 1,5 DCI DIZEL SO 110 KS 2009 GOD !

4 650 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.5DCI DYNAMIC-13

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:13 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kriva Pallankë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2019g

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 14:40 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Veles

RENAULT MEGANE COUPE-GT-line-NAVI-2.0dci-160ks

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 20:04 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

13 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Pri 20:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT MEGANE 1.5DCI 90KS 2018 AUTO KODEKS

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 09:37 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5 dCi 2015

7 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 18:04 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Veles

RENAULT MEGANE-1.5dci-2012g-FACELIFT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 18:29 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX UVOZ CH - 09.MT Auto

2 999 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 18:15 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Megane

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 07:16 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA RENAULT MEGANE FLUENCE 1.5 DCI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 05:11 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Renault Megane

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 11:05 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

Renault Megane 1.5dci 110ks lux nova 2011 MT Auto

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 05:39 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Butel

Renault Megan 3

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 21:03 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5 dci Biznis Bose edition Full oprema 2016

12 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 09:46 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

Renault Megane 1.5 Dci 2009god Full Reg.

4 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:11 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sveti Nikollë

Megane

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 16:30 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Renault Megane

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 16:29 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

SE PRODAVA

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 08:33 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Centar

Reno megane 1.5 dci

2 050 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:02 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sveti Nikollë

Renault

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Mar 13:06 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kumanovë

Renault Megane 1.5 dci

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 08:27 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.5DCI.SPORTOUR.FULL A Niki

5 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 09:23 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Çair

Renaul Megane 2008 1.9 Dci Avtomatik

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 01:39 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

Renault Megane TCe 130

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:56 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

Renault Megane 1.5 dci - 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 12:27 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

RENAULT MEGANE - Garazirano...Reg...Prva boja

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 08:01 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Renault Megan GT-Line

7 199 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Butel

ODLICEN RENAULT Megane II Limited/FULL/REGISTRIRAN/ZAMENA

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
03 Mar 03:00 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Karposh

RENAULT MEGANE III 1.5DCI 110KS EXPRESİON

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
29 Shk 13:41 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Karposh

RENAULT MEGANE GRANDCOUPE 1.3 TCe 115ks - LIMITLE

22 990 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Shk 20:17 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kumanovë

Renault Megane 1.5 DCI

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 14:53 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Renault Megane

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 13:10 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Manastir

Renault Megane 2014 1.5dci NAVI

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 08:35 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Megane 2002

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 09:45 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5 Dci 2009god Full Reg.

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Megane | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione