Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kriva Pallankë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 23:57
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.7DCI 150ks 2020g

16 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 14:05
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kriva Pallankë

BMW X1 2.0d 184ks 2014g M Packet FACELIFT

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:29
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 07:46 Vetura  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Kriva Pallankë

Dacia Duster 1.5 4WD Klimatronik

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4 1.9TDi 116ks REG+SERV - 2006

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

Seat Leon 1.6TDi 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Kriva Pallankë

Renault Twingo 1.0benzin 112.000km 4L/100KM - 2015

6 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 14

10 550 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz B180 CDi 110ks BlueEFFICIENCY/NAVI - 2013

9 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Kriva Pallankë

Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D INVITE ClearTec NAVI/KOZHA -14

12 750 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Kriva Pallankë

BMW 318D 143ks E90 FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2010

8 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kriva Pallankë

Audi A6 3.0TDi 245ks QUATTRO XENON/NAVI/KOZHA - 2015

19 550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz C220 CDi AVANTGARDE AVTOMATIK - 2013

12 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

7 750 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kriva Pallankë

Nissan Juke 1.5DCi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Kriva Pallankë

Hyundai ix35 2.0CRDi 135ks AWD 4X4 FULL OPREMA - 2012

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kriva Pallankë

Audi A7 3.0TDi 204 S-LINE BI-XENON/NAVI - 2012

18 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Kriva Pallankë

Opel Antara 2.2CDTi 163ks 132.000KM FACELIFT - 2013

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Kriva Pallankë

BMW 118D 143ks E87 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 350 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Kriva Pallankë

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

5 350 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Kriva Pallankë

Citroen C CROSSER 2.2HDi 156ks AVTOMATIK 4X4 REG+SERV - 12

8 950 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Kriva Pallankë

Citroen C5 1.6HDi 110ks *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 318D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kriva Pallankë

Audi A6 3.0TDi 204ks AVTOMATIK NAVI/KOZHA/XENON - 2012

16 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK REG+SERV - 07

4 150 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW 320D E90 177ks NAVI/XENON/SHIBER REG+SERV - 2009

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat B7 1.6TDi 6brzini REG+SERV - 2014

11 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

Opel Astra H 1.7CDTi 110ks EURO 5 FACELIFT REG+SERV - 2011

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat B7 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW 116D E87 6brzini FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

Ford Fiesta 1.6TDCi 95ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 14

6 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 1.6TDi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 318D 143ks LCI FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 11

8 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz GLK 250CDi 204ks AMG 4MATIC AVTOMATIK - 2014

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kriva Pallankë

Ford Mondeo 1.8TDDi 115ks - 2002

1 750 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D 116KS XENON *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 1.6TDI -105HP -2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:42 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 XDrive 20d -190HP -2017

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kriva Pallankë

VW Touareg 3.0 V6 TDI blue motion 245ks 2012

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X2  ·  Kriva Pallankë

BMW X2 SDrive 18d -2019 -150HP

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:39 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kriva Pallankë

Mercedes A 180 CDI -109hp -2014

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 20d -184hp -2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 23:57 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.7DCI 150ks 2020g

16 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 23:50 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Kriva Pallankë

RENAULT KADJAR 1.5DCI 115ks EDC 2021g FACELIFT

16 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 23:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW. STYLE LINE MODEL 2013G.

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 23:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOUT 5008 115 KS.

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

OPEL ASTRA K 1.6CDTI 81KW SPORTS TURER 2018G PERFEKT AUTO

10 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione