Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Altea 1.9 TDI

4 700 EUR

Shitet nga: Teodor 10 Maj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
at Altea 2006 1.9 PD motor 105 ks 77 kw
Voziloto e registirano na mk rablici!!!!
Zelen karton!!!!
182 000 km!!!!
4 alu bandazi so novi gumi General !!!!
Mal servis na sekoj 6000 km!!! Pismen dokaz !!!!
Komandi na volan!!!!
Fabricki zatemneti staklaa!!!
078258386!!!
Leaflet
Në fillim