Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 4
Alfa Romeo , 524
Alpina , 5
Audi , 3681
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 3543
Cadillac , 7
Chevrolet , 751
Chrysler , 30
Citroën , 1728
Corvette , 3
Dacia , 104
Daewoo , 80
Daihatsu , 38
DeTomaso , 1
Dodge , 65
Fiat , 1566
Ford , 1972
GMC , 4
Great Wall , 14
Honda , 304
Hummer , 10
Hyundai , 504
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 81
Jeep , 185
Kia , 427
Lada , 100
Lancia , 61
Land Rover , 268
Landwind , 1
Lexus , 48
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 8
Maybach , 4
Mazda , 437
Mercedes-Benz , 3594
MG , 5
MINI , 214
Mitsubishi , 272
Nissan , 402
NSU , 4
Opel , 3350
Peugeot , 2291
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 157
Renault , 1472
Rover , 12
Saab , 13
Seat , 1442
Škoda , 665
Smart , 68
Ssangyong , 70
Subaru , 34
Suzuki , 169
Tata , 2
Tesla , 10
Toyota , 594
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 8
VW Volkswagen , 7037
Volvo , 202
Wiesmann , 1
Yugo , 26
Zastava , 14

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 15:23
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

GOLF 7 - 1.6 / 2013 Godina - 12.800 Evra

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:53
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 20:52
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Centar

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:18 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:18 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 35TDI 2.0 150 KS FACELIFT ULTRA -2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.DINAMIK OPREMA 2007G.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup

PORSCHE GAYENNE (PLATINIUM)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Astra J SEDAN 2016 Benzin 1,6 NEUVEZENA So golem servis

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:24 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Karposh

Jeep Wrangler neuvezuvan so 50000km

39 999 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 06:46
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Koçan

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kumanovë

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Gl320

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:09 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bmw

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Audi A5 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

Se prodava

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kumanovë

Audi A7 Sportback Perfektna Cena po Dogovor

1 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:45 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault Laguna 150ks 2.0 dci 2008

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kërçovë

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:43 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kërçovë

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:35 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Octavia

24 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Golf 5 TDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45
Линк
Vetura  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Lexux RX 450H

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:33 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Koçan

Се продава Mercedes C 220 cdi 125kW Avantgarde

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 1.9 TDI

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:15
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Karposh

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW PASSAT B8 1.6TDi, DSG, BlueMotion, Euro6

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Centar

Kia ceed 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:31 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio III 1.2-16v(101hp)Redizajn-Full Oprema-12g.����

4 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:15 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL CORSA 1.2 80 KS SVAJCARIJA NOVA - 08.MT Auto

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:50 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Shkup

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW EDITION 2008 GODINA

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:05
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Kumanovë

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes A-Class 180CDi 109hp 2007g AUTOMATIC

5 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:43 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkup  ·  Centar

Land Rover Discovery 3

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Shkup  ·  Aerodrom

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:31 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Manastir

CHEVROLET SPARK

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Manastir

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Astra 2018 dizel

10 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Corsa D redizajn 2011 g. 1.3cdti 95KS

1 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:23 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:22 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Butel

Mitsubishi Outlander 2.0tdi 4x4 140ks odlicna sostojba

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione