Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 792
Audi , 5428
BMW , 5452
Chevrolet , 153
Chrysler , 91
Citroën , 1483
Corvette , 1
Dacia , 52
Daewoo , 240
Daihatsu , 27
Dodge , 41
Fiat , 1635
Ford , 2499
Honda , 314
Hummer , 1
Hyundai , 505
Isuzu , 3
Jaguar , 72
Jeep , 178
Kia , 312
Lada , 54
Lancia , 98
Land Rover , 305
Lexus , 20
Lincoln , 6
Mazda , 447
Mercedes-Benz , 7043
MG , 1
MINI , 149
Mitsubishi , 227
Nissan , 414
Opel , 5084
Peugeot , 2398
Piaggio , 1
Porsche , 89
Proton , 2
Renault , 2332
Rover , 177
Saab , 48
Seat , 1560
Škoda , 476
Smart , 61
Ssangyong , 44
Subaru , 20
Suzuki , 99
Tata , 5
Tesla , 1
Toyota , 457
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 11213
Volvo , 268
Wartburg , 2
Yugo , 23
Zastava , 17

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 21:43
Link:
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kërçovë

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
24 Shk 16:30
Link:
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Astra 2018 dizel

10 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:42
Link:
Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Shkup  ·  Centar

Range Rover

65 000 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES A 180 CDI 109 KS 6 BRZINI REG 09 2024 MAX SOCUVAN

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Mondeo 1.6 dizel

8 490 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 15:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 1.6 TDI(110Ps) TOP SOSTOJBA ������

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q7 3.0 TDI(239Ps) QUATTRO "TOP SOSTOJBA" ������

10 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA ����

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjevgjeli

Opel Vivaro 2.5CDTI

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW E60 525d Automatic

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW E60 525d Automatic

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkup  ·  Aerodrom

opel zafira

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:18 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

VW GOLF 7 2.0 DSG

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Manastir

Mercedes-Benz E 300

27 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 207 cc(Cabrio)1.6 hdi(110hp)Full Oprema-08g.

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A7 3.0tdi 2016

28 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A6- 50 TDI- 2020

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:59 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tetovë

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:43 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Veles

Audi A6 2.5tdi v6

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf 2.0 140 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA PASAT 6

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

AUDI A4 2.0 tdi 143 ks 2008 godina

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Vinicë

Mercedes-Benz GLE 350 coupe AMG panorama led

52 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pasat 2.0 dag 2017 god.

1 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Kumanovë

Bmw 430 Dizel GrandCupe 190 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI Q5 2.0tdi 190hp QUATTRO S-TRONIC 3xS-LINE 2016

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI Q5 2.0tdi 190hp QUATTRO S-TRONIC S-LINE FULL 2014 EURO6

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 F25 LCI 2.0d xDrive X-LINE FACELIFT 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A4 2.0tdi 190hp QUATTRO S-TRONIC EURO6 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW 530d GT xDrive 4X4 AUTOMATIC LUXURY 2016

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hyundai H 1

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:12 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X4  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X4 2.0d xDrive 4x4 AUTOMATIC 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Ilinden

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0d 4X4 LUXURY 2016 [7 СЕДИШТА]

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC 2011 [РЕГИСТРИРАН]

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkup  ·  Ilinden

MERCEDES-BENZ CLS350cdi 4MATIC 4X4 7G-TRONIC 2013

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:07 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat leon 1.9

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47
Link:
Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkup  ·  Centar

Range Rover Sport 3.0 HSE

39 990 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Manastir

MERCEDES E220CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE KAKO NOV

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Manastir

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione