Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 EUR

Shitet nga: Fadil 13 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Voziloto e kupeno vo Makedonija,do 225000 km e odrzana vo Porsche Skopje so servisna kniska! (prv gazda)
Realna kilometraza!
Voziloto poseduva:
-kozni sedista
-klimatronik
-aluminski bandazi
-4 novi letni gumi
-96 KW
- registrirana so zelen karton do 02.09.2015
Moze i so zamena so pomala kola... prmier VW polo 1.4 TDI
*kolata ima puknato sofersajba!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione