Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 103
Audi , 1196
BMW , 1348
Chevrolet , 16
Chrysler , 22
Citroën , 257
Dacia , 14
Daewoo , 32
Daihatsu , 4
Dodge , 6
Fiat , 213
Ford , 542
Honda , 52
Hyundai , 83
Isuzu , 2
Jaguar , 6
Jeep , 29
Kia , 46
Lada , 10
Lancia , 17
Land Rover , 45
Lexus , 6
Lincoln , 2
Mazda , 70
Mercedes-Benz , 2326
MINI , 5
Mitsubishi , 42
Nissan , 74
Opel , 873
Peugeot , 378
Porsche , 6
Renault , 391
Rover , 40
Saab , 9
Seat , 197
Škoda , 116
Smart , 5
Ssangyong , 6
Subaru , 4
Suzuki , 4
Tata , 1
Toyota , 66
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 2330
Volvo , 70
Yugo , 4
Zastava , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 10:26
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:29
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 18:45
Линк
Vetura  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Kumanovë

Honda CR-V 2.2 4x4

64 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Resnjë

MERCEDES ML. BENZ 320 dzip4x4

5 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА - BMW 530 D 3.0 (Automatic)

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:37 Vetura  ·  Volvo  ·  S70  ·  Shkup

VOLVO S70

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW GOLF 7 1.6 TDI 81 KW

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Audi A5 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Manastir

Pezo 307SW 2002god.

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

Mercedes c220

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:29
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава Jetta

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Shkup  ·  Karposh

Peugeot 407

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:48 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Kumanovë

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:42 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Shkup  ·  Karposh

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 109 KS AVTOMATIK 7 SEDISTA

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Manastir

Се продава, може и замена со моја доплата

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tetovë

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:39
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:36 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:26 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bmw 525 d god 04/05

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Kumanovë

MERCEDES A140-REG SO OPREMA

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kumanovë

MEGAN 1.9DCI-REG SO OPREMA

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:08 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup

CITROEN BERLINGO 1.4

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:27 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Kërçovë

Bmw E60 535d 272ps M-Packet fabrichno

7 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 22:57
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 22:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

Мерцедес-Бенз C220 1996 караван (регистриран)

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 21:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Audi A6 3.0

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 20:52 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Negotinë

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:50 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 18:13 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Sopisht

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 18:07 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2009 COMMON RAIL FACELIF

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:25 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 16:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prilep

MERCEDES C 220 AMG OM 646 170 KS 2007/2008 OD CH Full koza!

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 15:36 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shtip

Одлично зачуван C5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 13:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 1.9 TDI 131 PS HIGHLINE AVTOMATIK EXTRA

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 12:23
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1500€!!

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 11:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Мерцедес Караван Дизел

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 11:02 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FIAT PUNTO 1.9D 2001 FURGON

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 10:40 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Mondeo 2002

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 10:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Resnjë

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 19:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Manastir

Mercedes C200cdi 115hp 2000g Pali/Vozi

1 799 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 206 HDI

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 16:50 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tetovë

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:29
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 14:52
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prilep

Се продава Citroen Berlingo 2008год.

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 23:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prilep

BMW X5

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 23:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Prilep

Volksvagen Sharan 1.9tdi 2007godina

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 22:27 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Prilep

Ford Galaksi 2.0tdi 2007godina

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione