Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Dibrë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibrë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 16:45
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibrë

VW Passat B6 Highline

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:26
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Dibrë

se prodava ili menuva

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 14:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Dibrë

se prodava ili menuva

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 06:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dibrë

Banzadi za Mercedes-Benz

499 EUR

22 Maj 12:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Dibrë

VW T4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Dibrë

Predsobje

5 500 MKD

12 Maj 16:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibrë

VW Passat B6 Highline

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 10:36 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Dibrë

Jeep Cherokee 2.8 CRD

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 08:55 Vetura  ·  Audi  ·  S3  ·  Dibrë

Audi S3 2.0 TFSI

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 21:23 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Dibrë

Raftovi za magacin 9m

4 840 EUR

02 Maj 21:03 Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Dibrë

Raftovi metalni

160 000 MKD

02 Maj 20:58 Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Dibrë

Raftovi

112 000 MKD

21 Pri 20:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Dibrë

Приколка увезена од америка

1 800 EUR

18 Pri 18:45 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Dibrë

Bela Tehnika

18 Pri 03:49 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Analog  ·  Dibrë

Cube Analog 29" 2021

450 EUR

17 Pri 19:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Dibrë

Се изнајмува куќа , Матка

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
13 Pri 14:13 Vetura  ·  Citroën  ·  ZX  ·  Dibrë

Citroen ZX 1.9

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Dibrë

Volkswagen Vento

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 04:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Dibrë

Peda Scuter

800 EUR

02 Pri 05:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Dibrë

MERCEDES BENZ ML320 CDI 2008 TOP SOSTOJBA

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 17:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Dibrë

MERCEDES BENZ ML320 CDI TOP SOSTOJBA

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 20:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Dibrë

PC desktop

17 000 MKD

26 Mar 16:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Dibrë

Audi a6

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 02:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Dibrë

Kujna nova

13 000 MKD

13 Mar 10:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Dibrë

Кујна

13 000 MKD

08 Mar 01:39 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Dibrë

FASSI F530AXP

13 Shk 23:33 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Dibrë

Ps4 plus 6 fenomenalni igri/1TB

20 000 MKD

01 Shk 12:21 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Dibrë

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

120 EUR

28 Jan 16:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Dibrë

VW Polo 1.2

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 15:20 Vetura  ·  Renault  ·  Modus  ·  Dibrë

Se prodava avtomobil

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Jan 18:38 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Dibrë

kamin me pelet

250 EUR

18 Jan 05:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibrë

VW Passat 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Jan 06:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Dibrë

Ps4 pro

300 EUR

08 Jan 12:56 Makina dhe Vegla  ·  Dibrë

dupcalki

02 Jan 13:26 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Dibrë

Cmt + Cbc makaza

12 000 EUR

21 Dhj 05:05 Të tjera  ·  Dibrë

se prodavat aparati indusriski

700 EUR

21 Dhj 05:04 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Dibrë

se prodava compresor od 200litri

700 EUR

21 Dhj 05:02 Të tjera  ·  Dibrë

se prodavat aparati indusriski

700 EUR

20 Dhj 12:56 Makina dhe Vegla  ·  Dibrë

Se prodava compresor i aparati indusriski

700 EUR

20 Dhj 12:56 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Dibrë

se prodava compresor od 200litri

750 EUR

17 Dhj 17:01 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Dibrë

Citroen c5

1 500 EUR

07 Dhj 21:53 Vetura  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Dibrë

Acura ILX 2.4 benzin

13 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 20:20 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Dibrë

Se prodava

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 03:33 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Dibrë

GoPro Hero7 Silver

170 EUR Намалена цена

25 Nën 09:18 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Dibrë

Se prodava

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibrë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione