Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9tdi -94

1 200 EUR

Shitet nga: sherif 01 Qer 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Passatot e vo odlicna sostojba pali vozi registriran za poveke informacii javetese na br.075883442
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione