Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOUAREG R5 tdi Registriran

7 500 EUR

8 500 EUR

Shitet nga: Vw 11 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Odlicna sostojba, karoserija, motor, menjac!
Registriran so zelen karton do 05.2018.
Potrosnja grad 14L, na otvoreno 8L
Samo kesh, BEZ ZAMENI !!
Samo seriozno zainteresirani neka se javat.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione