Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 6
Aixam , 2
Alfa Romeo , 44
Alpina , 2
Audi , 2444
Bentley , 5
BMW , 3179
Buick , 3
Cadillac , 13
Chevrolet , 70
Chrysler , 57
Citroën , 222
Corvette , 2
Dacia , 1
Daewoo , 9
Daihatsu , 5
Dodge , 24
Fiat , 60
Ford , 233
GMC , 4
Honda , 67
Hummer , 19
Hyundai , 97
Infiniti , 6
Isuzu , 3
Jaguar , 98
Jeep , 216
Kia , 98
Lada , 1
Lancia , 13
Land Rover , 251
Lexus , 41
Lincoln , 13
Maserati , 12
Maybach , 3
Mazda , 30
Mercedes-Benz , 4637
MG , 3
MINI , 30
Mitsubishi , 43
Nissan , 57
Opel , 512
Peugeot , 277
Pontiac , 2
Porsche , 170
Renault , 166
Rover , 23
Saab , 24
Seat , 128
Škoda , 95
Smart , 164
Ssangyong , 34
Subaru , 13
Suzuki , 17
Tesla , 11
Toyota , 81
Triumph , 1
VW Volkswagen , 1882
Volvo , 136
Yugo , 4
Zastava , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 08:08
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

23 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:35
Linku:
Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S ALL4 - 181 KS

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:24
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:05 Vetura  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам NISSAN PATFINDER

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:56 Vetura  ·  BMW  ·  418  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 418d 2.0d 2015 AVTOMATIK

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:55
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes c220cdi

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:08 Vetura  ·  BMW  ·  630  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 630 gt xdrive so full inter guma

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 730d xdrive so full redizajn inter guma

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

golf gti kako nov inter guma

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4

19 950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 18:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 18:54 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Shtip

Audi SQ5 2016/2017

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X5 3.5xd VO ODLICNA SOSTOJBA

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X5 3.5xd VO ODLICNA SOSTOJBA

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:31 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 1.8 Hibrid НЕУВЕЗЕНА !

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Jetta 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

E class W212 200 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A3 2.0 TDI (125KW-170PS) for sale,

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:24
Linku:
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.525.TDS.99.GOD AUTOMATIC.REG.10.2024.FULL

2 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes E200 CDI

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Online
Sot 15:36 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Centar

BMV X3 Xd 3,0 diesel tolku çisto

10 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:23
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes-Benz GLE 350 d 4MATIC 9G-Tronic, 272hp, 2019

67 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG-AVTOMATIK AUTO KODEKS

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Centar

VW ARTEON 2.0 TDI R LINE FENOMENALEN

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Strumicë

Jeep Grand Cherokee Summit AWD

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW ARTEON 2.0-TDI(240hp)Bi-Turbo(4motion)*DSG"18g.����

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Shkup  ·  Ilinden

Jaguar XE -E PER 2.0 dizel 120kw automatic 2015 CH uvoz

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 20d -184hp -2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:30 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES E KLASA W211 280CDI EVO V6 7GTRONIC REDIZAJN

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Shkup  ·  Çair

se prodava sharan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 2.0D 150HP XDRIVE X-LINE AUTOMATIC 2019

24 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Strugë

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:34
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Butel

Seat Altea 2.0 tdi BKD DSG Automatik 2004 god

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET AUTOMATIC XDRIVE 2016 GOD

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

23 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:51 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 2.0 TDI BUSINESS CLASS BESPREKORNA SOSTOJBA-19

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:57 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Strumicë

Se prodava Renault Laguna III 2.0 dCi 150 KS

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:36
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO S LINE AUTOMATIK - NEUVEZUVAN

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tetovë

Mercedes-Benz E200 CDI

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:16 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Shkup

Se prodava BMW 740

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A6 2.0 TDI 163KS automatik- ekstra

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Butel

audi a5 dsg 8g

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 16:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Karposh

PEUGEOT 5008 - Allure / 1.6 Blue HDI - Automatic /2018 god

20 690 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione