Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo V 70 2.4 CNG Metan Benzin

1 800 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Azizi 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V70
Se prodava Vovo V 70 2.4 Benzin METAN od Schvajzaria vo odliqna sostojba so servisna knishka Kolata e Rigistrirana na 03.2018.god.moze iza schwezarzi shto poseduvat schveizarski dukumenti kolata ima Lanec nema Rebrassti.KM.182000.so stranska rigistraacia Godina.2003.Cena 1800.Evra.Telfon.za informacia.071204 334.Qaki.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione