Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 1
Alfa Romeo , 70
Alpina , 1
Audi , 513
Bentley , 1
BMW , 566
Cadillac , 7
Chevrolet , 23
Chrysler , 15
Citroën , 185
Corvette , 2
Dacia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 5
Dodge , 7
Fiat , 210
Ford , 313
GMC , 2
Honda , 24
Hummer , 3
Hyundai , 56
Infiniti , 3
Jaguar , 25
Jeep , 26
Kia , 33
Lada , 1
Lancia , 16
Land Rover , 31
Landwind , 1
Lexus , 3
Lincoln , 10
Maybach , 3
Mazda , 62
MINI , 31
Mitsubishi , 38
Nissan , 57
Opel , 627
Peugeot , 288
Pontiac , 1
Porsche , 24
Renault , 258
Rover , 5
Saab , 15
Seat , 177
Škoda , 49
Smart , 17
Ssangyong , 10
Subaru , 11
Suzuki , 9
Tesla , 5
Toyota , 45
VW Volkswagen , 1067
Volvo , 35
Yugo , 2
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 11:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Kumanovë

Vw Sharan 2.0 Tdi 4Motion 103 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 11:11
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:08
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kumanovë

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Audi a4 2.0 tdi 110kw 150

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Kumanovë

Bmw 430 Dizel GrandCupe 190 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkup

2020 Nissan Navara , 4X4,Led,Automatik,Panoram,

22 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:54 Vetura  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Shkup  ·  Çair

Tesla Y Long Range AWD / FSD / AUTOPILOT 4X4 Modell 2022

49 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:53 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Shkup

2019 Tesla Model 3, Long Range,Dual Motor AWD,Premium

32 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:12
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Dellçevë

Mercedes-Benz CLK 270

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kumanovë

VW Polo 1.4 BlueMotion

6 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Besta  ·  Kumanovë

KIA K2900 2.9 CRDI DIESEL 10 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkup  ·  Çair

RANGE ROVER

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:40 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Butel

BMW f11 530 Diesel Sport

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:30 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Insignia 1.6cdti AutoMilano

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf 1.6tdi AutoMilano

16 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano

26 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:21 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Kumanovë

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:03 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Subaru Impreza 2005

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:37 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 Sportback S-Line QUATTRO 177HK

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:51
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kumanovë

Audi A7 Sportback Perfektna Cena po Dogovor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 17:36 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 17:10 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Shk 17:00 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Kumanovë

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 16:39 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kumanovë

FORD CONNECT 1.8 TDCI 12 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjevgjeli

VW Caddy 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Shk 14:50 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 14:50 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kumanovë

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 14:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI **81KW-110KS***EURO-5***NOVO VOZILO!!!

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 14:25 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Manastir

BMW E90 318D***2011GOD***REDIZAJN**EURO 5**

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:25 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Manastir

BMW 118d ***FACELIFT***105KW-143KS***2007GODINA

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 14:23 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA D 1.3 CDTI***55KW-75KS***

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 14:22 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN 2008GODINA***66KW-90KS***

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 14:22 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007GOD***49KW-67KS***

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Manastir

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI **AVTOMATIK***96KW-131KS***EURO 5***2

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:00 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Kumanovë

Peugeot 206 + 1.4 Benzin 54 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 10:59 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Subaru Impreza

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjevgjeli

Opel Vivaro 2.5CDTI

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Honda Accord 2.2 ctdi 140 KS 2008god Avto M&S

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.6 tdci 90 KS 2006god Avto M&S

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 09:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C-3 1.1 benzin 2011god Avto M&S

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.2 benzin 2011god Avto M&S

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 09:28 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 09:28 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto Evo 1.3 multi/jet 2015 god Avto M&S

5 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 09:28 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Rio 1.2 benzin 2012 god Avto M&S

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 08:18 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Manastir

--- CITROEN C3 1.4i --- Exclusive --- Model 2008 ---

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione