Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Wartburg 353 1.3 - 89

0 MKD

Shitet nga: Kiro 11 Jan 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Wartburg
Modeli
353
Se prodava Wartburg 353 1.3 1989 godina registriran do maj 2015 ima nov akumulator (so garancija) i skoro novi gumi M+S

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione