Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 3
Alfa Romeo , 210
Alpina , 4
Audi , 496
Bentley , 5
BMW , 761
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 413
Chrysler , 37
Citroën , 756
Corvette , 4
Dacia , 54
Daewoo , 399
Daihatsu , 61
DeTomaso , 1
Dodge , 10
Ferrari , 1
Fiat , 1459
Ford , 1228
GMC , 4
Honda , 191
Hummer , 10
Hyundai , 417
Infiniti , 4
Jaguar , 24
Jeep , 38
Kia , 208
Lada , 307
Lancia , 69
Land Rover , 15
Landwind , 1
Lexus , 23
Lincoln , 13
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 213
MG , 3
MINI , 281
Mitsubishi , 180
Morgan , 1
Nissan , 130
NSU , 4
Opel , 2741
Peugeot , 1023
Piaggio , 4
Pontiac , 4
Porsche , 80
Proton , 4
Renault , 1018
Rover , 84
Saab , 14
Seat , 640
Škoda , 264
Smart , 266
Ssangyong , 3
Subaru , 36
Suzuki , 308
Toyota , 294
Triumph , 4
UAZ , 7
VW Volkswagen , 2141
Volvo , 55
Wartburg , 6
Wiesmann , 1
Yugo , 369
Zastava , 227

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:24
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Toyota Aygo

3 100 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:35
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.2puretech(82hp)UrbanSoul-112000km-16g.����

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:50 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Gostivar

BMW (F20) 116I AVTOMAT SPORT PAKET UVOZ OD SVAJCARIA

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:30 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 1.25...Neuvezena

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL CORSA 1.0

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:40 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C1 2008G 5VRATI 1.0BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:33 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

19 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

19 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Shkup

DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 67KW 2009 GODINA

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.2-70hp-puretech"Redizajn"NEUVEZEN-19g.

8 490 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:02 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA AUTOMATIC 1.4 2018 NEUVEZENA

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:01 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA RAPID SPACEBACK 1.6MPI 2017

8 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:51 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkup

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70KW AVTOMATIK 2005 GODINA

3 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Mokka 1.4i TURBO 140hp 2015g 4x4

12 790 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:20
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat 500 1.4

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:15 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:01 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Centar

mnogu ekonimicen Suzuki Swift

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Shkup  ·  Aerodrom

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Shkup  ·  Karposh

VOLKSWAGEN UP 1.0MPI 2017 FACELIFT

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:13
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:25 Vetura  ·  Honda  ·  Insight  ·  Shkup  ·  Aerodrom

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Agila 1.0 benzin 65ks 2008/09g ful perfektna

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Shkup  ·  Karposh

Citroen Saxo, 1999 г,

490 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:48 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:20 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tetovë

Mini one

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

RENAULT MEGANE - Garazirano...Reg...Prva boja

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Kumanovë

Peugeot 206 + 1.4 Benzin 54 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 70000km

12 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C1 1.0 2010god-MOBIL STEF

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  S-Coupe  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:35
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.0 MPI Monte Carlo

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 06:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.2puretech(82hp)UrbanSoul-112000km-16g.����

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:46
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan  ·  Kamenicë

Golf 7 1.2 tsi Bluemotion 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Butel

Nissan Micra 1.4 65kw odlicna

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 6 1.4i ne uvezen 43 000km pominati

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes AMG A35

44 999 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes AMG A35

44 999 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

POLO 1.2 benzin BEZ VLOZUVANJA

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 17:06
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper 1.5 Benzin 136hp

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:54
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper S Turbo

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:52
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper S Turbo

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:48 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C3 1.2 Puretech (82hp) Full Oprema! NEUVEZEN!!

8 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:43 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Kalos 1.2 -2005G. Neuvezen

1 999 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL ASTRA SEDAN AUTOMATIC 2017 NEUVEZENA

9 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione