Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo 55

0 EUR

Shitet nga: jane 03 Dhj 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 55
se prodava yugo 55
Leaflet
Në fillim