Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Naucite Delphi brzo i lesno

Shitet nga: Vele 10 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Programer dava casovi po RAD Delphi, po programa za brzo i lesno izucuvanje na samata vizuelna rabotna okolina, i sintaksata za programiranje vo nea.
Leaflet
Në fillim