Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stranski jazici

Shitet nga: Часови 20 Qer 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Летни курсеви по грчки,рускитурски и шпански јазик за деца и возрасни и македонски јазик за странци.Курсевите можат да бидат напредни, почетни и конверзација.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim