Shpallja e kompanisë Publikuar: Shk 14 2024 03:26

ALUMINSKI OGRADI DVORNI KAPII I ODRADI 'SASKO-GIS'

EUR

EUR
Publikuar: Shk 14 03:26
Shikime: 12
STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA KLUPI. NADVORESNI I VNATRESNI VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA DALINSKO OD KOVANO ZELEZO SEGMENTI OD KOVANO ZELEZO I SEGA NESTO NOVO KOMBINACII STAKLO I ALUMINIUM OGRADI za poveke informacii javete se na tel
078-275-678
078-275-678-[VIBER]
078-275-678-Whatsapp SASKO-GIS VO SEKOE VREME KOMUNICIRAJTE I PO [email protected]
IZVEDUVAME DOSTAVUVAME I MONTIRAME NIZ CELA MAKEDONIJA
POSETETE JA NASATA WEB STRANA NA: WWW.KOVANI-OGRADI.COM

http://www.kovani-ogradi.com
Përshkrimi i linkut

Bravarska rabotilnica Sasko-Gis Dooel

Браварска работилница Сашко Гис нуди професионална изработка на:
-Ковани огради,
-Алумински огради, 
- Мебел од ковано железо, ковани спални,
- Надворешни огради и врати, 
- Настрешници, 
- Тенди, 
- Хали, челични конструкции, 
- Вртени скали, 
- Чардаци,
 - Гаражи,
 - Шибер капии на далечинско итн. 
Алуминските огради се изработуваат од алуминиум, односно нерѓосувачки челик. Ги комбинираат со стаклени алумински огради, памплекс и калено стакло, а оградите се изработуваат во повеќе нијанси и модели и тоа:
Сребрена, сребрена мат, златна, златна мат, махагони, и комбинации од сите бои заедно. Ги изработуваат со различни детали.
Се изработуваат огради за тераси, внатрешни или надворешни скалила, надворешни огради, врати, и се останато по желба на клиентот.
Кованите огради за мебел исто така се изработуваат по желба на клиентот. Контактирајте ги во браварската работилница на Сашко Гис доколку Ви се потребни огради за кревети во спална или детска соба, огради за мебел во дневна, троседи, двоседи, фотељи, дворски мебел, клупи, столчиња и друго. Исто така и овие огради се изработуваат во повеќе нијанси и модели.
Се изработуваат посебни модели, и различни видови на тенди за гаражи, тенди за во двор, балконски тенди и друго. 
Сите креации се изработуваат со посебно внимание, и прават различни модели од еден до друг модел. 
Направени се повеќе од 400 дизајни, реализирани се повеќе од 300 проекти на различни локаци во Македонија, имаат повеќе од 20 години работно искуство.
Браварската работилница Сашко Гис секогаш се стреми клиентите да се задоволни од нивната изработка, и кога повторно би имале потреба да се обратат пак кај нив. 
Достапни се секогаш за комуникација за оној што има потреба, услугата ја прават најбрзо штом можат.
Ваше е да се јавите, да ги исконтактирате, или да ги посетите во просториите на улица 10, број 35 Кадино, општина Илинден, Скопје. Работаат секој работен ден од 09-00 до 18-00 часот.
Исконтактирајте ги и уверете се во уникатните дизајни кои ги нудат, секогаш имаат нова идеја за да понудат. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Браварска работилница Сашко Гис нуди професионална изработка на:
-Ковани огради,
-Алумински огради, 
- Мебел од ковано железо, ковани спални,
- Надворешни огради и врати, 
- Настрешници, 
- Тенди, 
- Хали, челични конструкции, 
- Вртени скали, 
- Чардаци,
 - Гаражи,
 - Шибер капии на далечинско итн. 
Алуминските огради се изработуваат од алуминиум, односно нерѓосувачки челик. Ги комбинираат со стаклени алумински огради, памплекс и калено стакло, а оградите се изработуваат во повеќе нијанси и модели и тоа:
Сребрена, сребрена мат, златна, златна мат, махагони, и комбинации од сите бои заедно. Ги изработуваат со различни детали.
Се изработуваат огради за тераси, внатрешни или надворешни скалила, надворешни огради, врати, и се останато по желба на клиентот.
Кованите огради за мебел исто така се изработуваат по желба на клиентот. Контактирајте ги во браварската работилница на Сашко Гис доколку Ви се потребни огради за кревети во спална или детска соба, огради за мебел во дневна, троседи, двоседи, фотељи, дворски мебел, клупи, столчиња и друго. Исто така и овие огради се изработуваат во повеќе нијанси и модели.
Се изработуваат посебни модели, и различни видови на тенди за гаражи, тенди за во двор, балконски тенди и друго. 
Сите креации се изработуваат со посебно внимание, и прават различни модели од еден до друг модел. 
Направени се повеќе од 400 дизајни, реализирани се повеќе од 300 проекти на различни локаци во Македонија, имаат повеќе од 20 години работно искуство.
Браварската работилница Сашко Гис секогаш се стреми клиентите да се задоволни од нивната изработка, и кога повторно би имале потреба да се обратат пак кај нив. 
Достапни се секогаш за комуникација за оној што има потреба, услугата ја прават најбрзо штом можат.
Ваше е да се јавите, да ги исконтактирате, или да ги посетите во просториите на улица 10, број 35 Кадино, општина Илинден, Скопје. Работаат секој работен ден од 09-00 до 18-00 часот.
Исконтактирајте ги и уверете се во уникатните дизајни кои ги нудат, секогаш имаат нова идеја за да понудат. 

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione