Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA RENOVIRAN EDNOSOBEN KAJ ZELEZNICKA

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Robert 29 Nën 11:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Robert
SE IZDAVA GARSONJERA 150 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN KAJ AMERICAN COLLEGE 220 ЕУР
Se izdava povolno dvosoben kaj Rampa karsi Flatiro 200 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN KAJ MIDA POVOLNO 210 ЕУР
SIFRA 228
Se izdava kompletno namesten 1.5 soben stan vo aerodrom kaj zeleznicka na 2ri kat so lift parking centralno parno.
Kontakt: 070/317-369
Leaflet
Robert
TROSOBEN STAN AERODROM CAPITOL NAJDOBRA CENA RENT 250 ЕУР
IZDAVAM NOV STAN KAJ RAMPA 4 SOBI 250 ЕУР
Kaj Palma Aerodrom extra cena za dvosoben stan 10 000 МКД
Iznajmete nov  3  soben stan karsi Dzambo 250 ЕУР
Në fillim