Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA EXTRA STAN VO KAPISTEC

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Robert 29 Nën 13:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
SIFRA 226
Se izdava kompletno namesten dvosoben stan vo kapistec. Na 14ti kat so lift prekrasen pogled na gradot.
Opremen so klima. Se sostoi od dnevna so kujna, Spalna , Kupatilo i Balkon. Ima obezbedeno parking mesto, Cenata e pregovorliva.
Kontakt: 070/317-369
Leaflet
Robert
NOV DVOSOBEN STAN KAJ RAMPA NAJDOBRA CENA 240 EUR
CENTAR TROSOBEN STAN NAJPOVOLNA CENA 230 EUR
SE IZDAVA RENOVIRAN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 300 EUR
LUXURY 2 BEDROOM APARTMENT IN THE CITY CENTER 450 EUR
Në fillim