Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Debar Malo

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 28 Shk 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan vo N.Lisice 66 000 ЕУР
Deloven prostor od 45m2 Centar Advokatska ul 67 000 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Skopjanka 300 ЕУР
Se izdava dukan vo Debar Malo 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce izdava namesten stan vo Debar Malo vo blizina na Apce vo novogradba 40m2 so edna spalna na treti kat so lift.
Stanot e sloboden od 1Mart 2019god.
Kon tel 070/787-127 070/739-68
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava deloven prostor kaj Soboren Hram 300 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Aerodrom pozadi Vero 1 000 ЕУР
Stan 71m2+terasa Tobako 2 Zlatna kopacka 62 000 ЕУР
Se izdava nov stan 100m2 3 spalni prazen Chevahir 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione