Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA ODLICEN STAN ZA STUDENTI NA MEDICINA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 27 Pri 19:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov delovno stanben objekt na odlicna lokacija 980 000 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARIJA VO CENTAR OD 18M2 130 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO K VODA OD 50M2 140 ЕУР
Trosoben stan kaj Grcka ambasada 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплено наместен стан на Водно во близина на Полицијата,со површина од 40м2 одличен за студенти на Медицина. Се наоѓа на убава и мирна локација.
Ев. број 27236
Контакт Антонио 078/339-361
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAV VO CENTAR 330 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM OD 40M2 190 ЕУР
Trosoben komplet namesten stan vo Karpos 132 600 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOBEN STAN 60m2 VO CENTAR 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione