Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava potkrovje 89m2 do klinicki centar

320 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti Dje 12:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava prazen stan vo Kapistec 300 ЕУР
Se izdava trosoben stan od 68m2 vo Debar Maalo 230 ЕУР
Сe продава стан во Аеродром 78м2,тобако 2 1 000 ЕУР
Se izdava stan vo blizina na Klinicki Centar 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava ubavo potkrovje,89m2 na 4kat bez lift,za mlad bracen par ili familija,vo Centar,pozadi Ramstor mall,do klinicki centar, so kujna,trpezarija i dnevna,pogled juzna strana kon Vodno,2spalni,kupatilo.Vseliv od 1april,2021.
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan vo Aerodrom kulite Djevahir 450 ЕУР
Sprat od kuka vo Kisela Voda 90 000 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Skopjanka 300 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Kapistec 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione