Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prekrasen stan vo Centar

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 20 Dhj 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan vo Centar vo blizina  na Kala 47 000 ЕУР
Nov stan 72m2 2spalni posle Amer col 67 000 ЕУР
Stan 42m2 Novo Lisice 1kat 40 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar sproti GTC 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce izdava kompletno namesten stan vo Centar vo blizina na MVR.Stanot e so povrsina od 85m2 so dve spani , 2 kupatila , golema dnevna na 2kat.Stanot poseduva i garaza.
Cena 500e
Kon tel 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava  namesten stan vo Debar Malo 250 ЕУР
Se izdava ubava kukja 170m2,dvor 500m2,Bardovci 1 100 ЕУР
Se izdava potkrovje 89m2 do klinicki centar 320 ЕУР
Se izdava nov stan 95m2 na Vodno 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione