Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 20 Gush 20:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 21 21 74 + 078 26 87 14 + 02 3 123 203
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar vo blizina na Ploshtad Makedonija
Ima uslovi za smestuvanje na trojca Studenti.
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 417 174
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 21 21 74 + 078 26 87 14 + 02 3 123 203
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione