Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

STAN VO STROG CENTAR DO SOBRANIE

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 17 Mar 23:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
LUKSUZEN STAN VO KARPOS, CITY TOWER 0 MKD
GARSONJERA OD 36m2 VO KAPISHTEC 37 500 EUR
STAN 53m2 KAJ UNIERZALNA SALA 64 000 EUR
STAN ZA KANCELARIJA CENTAR, KAJ KATOLICKA 0 MKD
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
IMPULS Agencija izdava kompletno opremen stan vo strog Centar do Sobranie. Stanot e 90m2 i raspolaga so dnevna i dve spalni sobi, dneven prestoj so trpezarija i kujna terasa so fantasticen pogled. Stanot e klimatiziran i na centralno gradsko parno.

CENA 250EUR
DEJAN : 075 424 130
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
UBAV DVOSOBEN STAN VO KARPOS TAFTALIDZE 250 EUR
Novi lux cetvorosobni stanovi vo Karpos Taftalidze 0 MKD
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK 950 EUR
Cetirisoben stan Gradski Zid kaj Vlada 128 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione