Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се издава стан во Кисела Вода

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: petar 04 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава наместен стан во Расадник Кисела Вода
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione