Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGENCIJA ITNO POBARUVA STANOVI ZA IZNAJMUVANJE

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: MyNewHome-PropertySkopje 10 Shk 09:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija za posreduvanje so nedvizen imot "MyNewHome-RealEstate"
-ITNO IMA POTREBA OD LUKSUZNO NAMESTENI STANOVI ZA NAJAVENI KLIENTI OD STRANSTVO.
-STANOVITE DA SE SO KVADRATURA od 60-90(prednost so dve,tri spalni),
-na slednite lokacii-Karpos(1,2,3),Taftalidze 1-2,Centar,
VE MOLAM VASITE PONUDI DA NI GI ISPRATITE NA SLEDNIOT E MAIL:
E-mail ADRESA
[email protected]

kontakt tel.
078/218-306
077/861-205
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Лондонска bb Tregoje në hartë
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306,077861205
Në fillim