Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KARPOS 1 CENTAR ZA STRANSKI JAZICI 105M2 ZA DP

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 27 Jan 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
1760....AGENCIJA PARTENON IZDAVA STAN VO KARPOS 1 KAJ CENTAR ZA STRANSKI JAZICI SO POVRSINA OD 105M2 NA 1KAT ZA KANCELARII...IMA 5 PROSTORII OD KOI EDNATA E OKOLU 25M2 I CETIRI POMALI, KUPATILO I TOALET, 2 TERASI I KUJNA...CENTRALNO PARNO...CENA 400EU.....SLOBODEN OD 01.02.2020 GODINA..POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim