Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAN DVOSOBEN 62m2 KOZLE VERO 2

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 04 Tet 18:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 17232

Se izdava dvoipolsoben stan 62m2 vo Kozle sproti VERO 2, kompletno e renoviran raspolaga so edna spalna, dnevna, oddelna kujna, kupatilo, terasa i logija, stanot e poluopremen so vgradeni plakari, nova kujna so bela tehnika, klima, mas. za perenje, centralno greenje, lift.....cena 250 evra

kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
[email protected]
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
Se izdava namesten trosoben stan od 80m2 Crnice nad MVR 450 EUR
STAN 63m2 CITY MALL KARPOS 3 250 EUR
Stan za kancelarii od 155m2 vo Centar pozadi Ramstor 550 EUR
PRAZEN TROSOBEN 85m2 CENTAR PODVOZNIK CRNICE 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione