Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno namesten stan vo Debar Maalo

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 11 Mar 14:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 7169

Izdavame kompletno namesten stan vo Debar Maalo
- 3 soben
- 2 spalni
- 1 kupatilo
Cena : 280 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Se izdava prazen stan za Kancelarii na plostad 350 ЕУР
Beautifull penthouse for rent in Kozle 750 ЕУР
Luxury 3 bedroom apartment in Przino 750 ЕУР
Atraktiven stan za kancelarii vo Centar 300 ЕУР
Në fillim